Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/zeusrun/public_html/templates/ecoplanet-fts/index.php on line 59

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/zeusrun/public_html/includes/application.php on line 539

Αποτελέσματα ΔΙΟΝ 2015

Κατεβάστε το δίπλωμα συμμετοχής για τον Ημιμαραθώνιο Αγώνα ΔΙΟΝ 2015

Κατεβάστε το δίπλωμα συμμετοχής για τον Περιπατητικό Αγώνα "Σωτήριος Ζγιάλτος" 2015

Κατεβάστε τα προσωρινά αποτελέσματα σε αρχείο xls

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ "ΔΙΟΝ" 8-3-2015

GenderPos CategPos Name RaceNo Category Gender Club Time Net Time
1 1 GEORGIOS SIKALOS 563 TOP MALE Male SYLL.MARATH.SERRON 01:17:23 01:17:20
2 2 KONSTANTINOS SIAMHTRAS 106 TOP MALE Male G.A.S. ENIPEAS LITOXOROY / INOV-8- 01:18:15 01:18:12
3 3 IOANNHS KREKAS 203 TOP MALE Male STOIKOS TRAINING 01:18:19 01:18:17
4 1 DIMITRIOS KOUTSOUBIDIS 405 M18-34 Male SDO EORDAIAS 01:19:57 01:19:54
5 1 NEOFOTISTOS NIKOS 3 M35-44 Male SDY KOZANIS 01:20:16 01:19:58
6 2 FOTIS MOURATIDIS 283 M18-34 Male LYKOI Kexagiogloy 01:20:18 01:20:13
7 2 KOSTAS KOYTSIMKOYTZIDIS 218 M35-44 Male 01:21:15 01:21:13
8 3 IOANNIS KOURKOURIKIS 48 M35-44 Male PEARL IZUMI 01:23:17 01:23:15
9 1 KOSMAS KONSTANTINIDIS 579 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:23:35 01:23:31
10 3 ELEYTHERIOS KECHRINOPOYLOS 124 M18-34 Male IRENA'S TRAINING TEAM 01:23:46 01:23:43
11 2 LEONIDAS KSANTHOPOYLOS 731 M45-54 Male xanthi runners 01:24:15 01:23:56
12 4 ATHANASIOS MESSALAS 740 M35-44 Male xanthi runners 01:24:15 01:23:56
13 5 ALEKSANDROS MIXAILIDHS 207 M35-44 Male 01:24:35 01:24:28
14 6 ILIAS KOTZAOGLOY 616 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:25:07 01:25:03
15 4 VASILIS ADAMIDIS 125 M18-34 Male S.D.Y.TH. 01:25:58 01:25:53
16 5 GIORGOS OSEPASVILI 288 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:26:56 01:26:52
17 6 KONSTANTINOS MASSAS 404 M18-34 Male SDO EORDAIAS 01:27:06 01:27:04
18 3 ATHANASIOS DAGDILELIS 749 M45-54 Male STOIKOS TRAINING 01:27:23 01:25:34
19 7 SYMEON SYMEONIDIS 186 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:27:47 01:27:37
20 8 TRINTAFILOS PEGIOS 382 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:27:58 01:27:53
21 9 SAVVAS SIDIROPOULOS 398 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:27:58 01:27:56
22 7 PANAGIOTIS GRAMMENOS 7 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:28:54 01:28:52
23 10 SPYRIDON PAPPAS 696 M35-44 Male ASL FILANDROS 01:29:22 01:29:15
1 1 VASILIKI KARAGEORGAKI 68 TOP FEMALE Female STOIKOS TRAINING 01:29:51 01:29:49
24 11 BASILIS THEODOSIADIS 748 M35-44 Male STOIKOS TRAINING 01:29:52 01:29:49
25 8 NIKOLAOS FRAGOS 689 M18-34 Male ASL FILANDROS 01:29:56 01:29:56
26 4 KONSTANTINOS VITOLIANOS 228 M45-54 Male SEBAS EDESSAS 01:30:04 01:30:00
27 12 ANTONIS MILIOTIS 353 M35-44 Male A.S. AIAS KILKIS 01:31:09 01:30:58
28 13 KOSTANTINOS SASAKAROS 37 M35-44 Male 01:31:13 01:31:11
29 14 BOGDAN-KONSTANTINOS TANASESKOU 209 M35-44 Male 01:31:18 01:31:18
30 5 GIORGOS GIANNOPOULOS 482 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 01:31:22 01:31:19
31 6 NIKOLAOS MANTSOS 470 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:31:34 01:31:30
32 1 Argiris Vourlogiannis 629 M55-64 Male SDY BOLOY 01:32:01 01:31:54
33 9 GEORGIOS LYPIRIDIS 457 M18-34 Male X-TREME STORES/SDYTH 01:32:42 01:32:24
34 15 IOANNIS PYRGEIS 730 M35-44 Male xanthi runners 01:32:47 01:32:29
35 16 VASILIOS VASILIOU 217 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:33:12 01:32:11
36 17 IOANNIS TOULIS 550 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:33:22 01:33:09
37 10 THEODOROS XRISTODOULOU 479 M18-34 Male S.D.Y.KOZANIS 01:33:30 01:33:25
38 18 THOMAS POURLIDAS 570 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:33:36 01:33:24
39 19 NIKOLAOS SABBAKIS 751 M35-44 Male STOIKOS TRAINING 01:33:43 01:33:28
40 7 STAVROS AVRAMIDIS 602 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:33:47 01:33:38
41 8 HARALAMBOS TSAKIRIDIS 46 M45-54 Male KASIMIS TRAINING 01:34:03 01:33:59
42 9 SOKRATIS SOKRATOYS 416 M45-54 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:34:05 01:34:03
43 2 SIMOS TENEKETZIS 471 M55-64 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:34:12 01:34:07
44 20 ANTONIOS BALTATZIDIS 50 M35-44 Male 01:34:26 01:34:20
45 21 SPYRIDON GKARAVELLAS 272 M35-44 Male SEO KOZANIS 01:34:31 01:34:06
46 11 KONSTANTINOS ALEVIZAKIS 235 M18-34 Male KASIMIS TRAINING 01:34:32 01:34:23
47 22 STERGIOS SAPARDANIS 612 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:34:39 01:34:36
48 12 IOANNIS KARAGIANNIDIS 112 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:34:40 01:34:33
49 1 KOSTAS GOURGIOTIS 667 All Ages Male ATH. RAGAZOS ALMYROS 01:34:42 01:34:36
50 23 IOANNIS OURGANTZIDIS 641 M35-44 Male 01:35:08 01:35:08
51 10 CHRISTOS FRAGGOS 427 M45-54 Male SMN LARISAS 01:35:10 01:35:05
52 24 IORDANIS PAPADOPOULOUS 148 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:35:11 01:35:08
53 25 EVANGELOS NIAKAS 256 M35-44 Male Under 3 Club 01:35:11 01:35:07
54 26 IOANNIS VASILKARIDIS 558 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:35:12 01:35:03
55 27 THOMAS SIMOULIS 526 M35-44 Male SYL. MARATHONODROMON LARISAS 01:35:13 01:35:06
56 11 IOANNIS DELLIOS 409 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:35:25 01:35:22
57 13 ANESTIS AMVROSIADIS 135 M18-34 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:35:26 01:35:22
58 3 XRHSTOS XHTAS 355 M55-64 Male 01:35:29 01:35:18
59 28 NIKOS PITSAKIDIS 129 M35-44 Male ARIONAS KOYFALION 01:35:37 01:35:24
60 29 GIORGOS LAMPAS 368 M35-44 Male ANKSARTITOS 01:35:38 01:35:18
61 4 ALEKSIOS ALEKSOPOYLOS 739 M55-64 Male xanthi runners 01:35:39 01:35:21
62 5 XRISTOS TZIKANOULAS 480 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:35:42 01:35:42
63 6 THOMAS MPOUSMPAS 481 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:35:42 01:34:52
2 2 BASILIKI KONSTANTINOPOYLOY 756 TOP FEMALE Female STOIKOS TRAINING 01:35:43 01:35:41
64 12 LOYKAS DAGDILELIS 750 M45-54 Male STOIKOS TRAINING 01:35:44 01:35:33
65 30 GEORGIOS PASIALIS 752 M35-44 Male STOIKOS TRAINING 01:35:44 01:35:11
66 13 NIKOS APOTAS 122 M45-54 Male SDYTH 01:35:49 01:35:38
67 31 Georgios Notaridis 211 M35-44 Male Drosia Tennis Club 01:35:58 01:35:55
68 32 AGAMEMNON MAGALIOULIS 520 M35-44 Male SYL. MARATHONODROMON LARISAS 01:36:03 01:35:56
69 33 IOANNIS TSAGKALAS 525 M35-44 Male SYL MARATHONODROMON LARISAS 01:36:03 01:35:53
70 34 THOMAS MPOYMPONARHS 155 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:36:12 01:36:03
71 2 ATHANASIOS MPAMPATSOS 729 All Ages Male xanthi runners 01:36:13 01:35:53
72 35 Dimitris Gakis 626 M35-44 Male SDY BOLOY 01:36:27 01:36:02
73 36 THODOROS KONSTADINOU 86 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:36:31 01:36:10
74 14 IOANNIS OYZOYNIS 76 M18-34 Male 01:36:44 01:36:24
75 37 VASSILIS HATZINIKOS 673 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:36:54 01:36:35
76 38 KIRIAKOS SPYRIDIS 89 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:36:58 01:36:47
77 39 GIORGOS SALMATAS 184 M35-44 Male OLYMPIANS 01:37:06 01:37:00
78 14 PANAGIOTHS TOULIS 662 M45-54 Male SDYTH 01:37:08 01:37:03
79 15 PANIKOS ANTONIOU 24 M45-54 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:37:09 01:37:04
80 40 VASILEIOS KRIKONIS 578 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 01:37:20 01:37:20
81 3 GEORGIOS KONIDARIS 698 All Ages Male ASL FILANDROS 01:37:21 01:37:07
82 16 ALEXIOS ANDROUTSOS 577 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 01:37:38 01:37:33
83 41 IOANNIS THEODOROUDIS 639 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:37:47 01:37:39
84 15 IOANNIS PAZIANAS 374 M18-34 Male 01:37:49 01:36:49
85 17 STELIOS PETRAKIDIS 454 M45-54 Male SEBAS NAOYSAS 01:37:50 01:37:47
86 16 KONSTANTINOS GRAMMENOS 231 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:37:54 01:37:39
87 42 DIMITRIOS KOROLOGOS 542 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:37:56 01:37:51
88 17 STERGIOS PAPAPANAGIOTOU 553 M18-34 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:37:56 01:37:51
89 18 AMBROSIOS DIMITRIADIS 389 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:38:11 01:38:01
90 43 DIMITRIS KOTSAMPASIDIS 614 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:38:15 01:38:11
91 18 CHARALAMPOS FENERIDIS 44 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:38:16 01:38:14
92 44 ELEFTHERIOS CHRISOSTOMOU 13 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:38:18 01:37:59
93 45 ANTONIOS DOUNAS 402 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:38:28 01:37:56
94 19 AGELOS PAPADOPOULOS 702 M45-54 Male AN DYNAMEI GYMNASTIRIO 01:38:47 01:38:44
95 46 PETROS VRAHLIOTIS 560 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:38:50 01:38:44
96 19 ANASTASIOS ANASTASIADIS 430 M18-34 Male #1MOREKM 01:38:56 01:38:12
97 20 CHRISTOS CHATZICHRISTAKIS 658 M45-54 Male SDYTH 01:39:04 01:39:00
98 21 KOSTAS ISPOGLOY 498 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 01:39:09 01:38:39
99 47 SOTIRIOS PAPADOPOULOS 551 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:39:10 01:38:57
3 3 ELENI KALLIA 581 TOP FEMALE Female SDYTH 01:39:12 01:39:00
100 7 ANTONIOS LILOS 613 M55-64 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:39:13 01:39:01
101 1 KONSTANTINOS KOURITAS 674 M65-69 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:39:16 01:39:13
102 20 ATHANASIOS KOKORAS 685 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:39:16 01:39:13
103 48 ALEXANDROS BATSARAS 255 M35-44 Male 01:39:19 01:39:11
104 8 LOYKAS GERIMOS 126 M55-64 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:39:22 01:39:20
105 49 ALEXANDROS LADOPOULOS 252 M35-44 Male SDYTH 01:39:25 01:39:15
106 50 SOKRATIS KAGIANNIS 418 M35-44 Male SMN LARISAS 01:39:25 01:38:55
107 51 NIKOS THOMOS 423 M35-44 Male SMNLARISAS 01:39:27 01:39:21
108 21 STAVROS KALAMPOYKAS 434 M18-34 Male EOS KARITSAS 01:39:33 01:39:30
109 22 CHRISTOS TSIATSIOS 588 M45-54 Male SEBAS NAOYSAS 01:39:35 01:39:13
110 9 XRISTOS GIAPITZOGLOY 755 M55-64 Male STOIKOS TRAINING 01:39:40 01:39:28
111 52 DHMHTRHS TRAPEZAS 757 M35-44 Male A.P.S.D. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:39:59 01:39:43
112 53 STEFANOS KOTZAMPOUIKIS 35 M35-44 Male S.D.Y.THESSALONIKIS 01:40:01 01:39:58
113 23 EFTHIMIIOS ZACHAROPOULOS 215 M45-54 Male IDONES OKYPODES 01:40:01 01:39:58
114 54 GRIGORIS EYTHYMIADIS 754 M35-44 Male STOIKOS TRAINING 01:40:01 01:39:29
115 24 SOFOKLIS XARATSARIS 367 M45-54 Male LAMPSI 01:40:02 01:39:58
116 25 GARYFALLOS KONSTANTOPOULOS 660 M45-54 Male A.P.S.DROMEON PIERIAS ZEYS 01:40:06 01:39:27
117 55 PANAGIOTIS LEMONAKIS 33 M35-44 Male 01:40:15 01:39:40
118 56 MICHALIS KONIDARIS 686 M35-44 Male ASL FILANDROS 01:40:18 01:40:09
119 57 CHRISTOS PETSOS 80 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:40:39 01:40:25
120 58 STAYROS ANDREADIS 738 M35-44 Male xanthi runners 01:40:43 01:40:04
121 59 DIMITRIOS ZAFEIROPOULOS 468 M35-44 Male SYLLOGOS ARKADON DROMEON 01:40:45 01:40:29
122 26 EVAGGELOS NTOUMOS 424 M45-54 Male SMNLARISAS 01:40:49 01:40:42
123 27 IRAKLIS SIMAIOFORIDIS 128 M45-54 Male 01:40:50 01:40:35
124 60 CHRISTOS DOURGOUNAKIS 351 M35-44 Male AYTONOMOS 01:40:50 01:40:31
4 1 ASPASIA MARINOU 692 F18-34 Female ASL FILANDROS 01:40:51 01:40:50
125 61 SPYRIDON MARAGOS 695 M35-44 Male ASL FILANDROS 01:40:51 01:40:50
126 62 KIRILOS CHATZIIOANIDIS 96 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:40:58 01:40:45
127 28 IOSIF CHRISTODOULIDIS 280 M45-54 Male OMG GIANNITSA 01:41:07 01:40:56
128 29 KONSTANTINOS MARTINIS 544 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:41:08 01:40:57
129 30 NIKOLAOS AFKSENTIADIS 555 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:41:09 01:41:01
130 31 PANAGIOTIS EMMANUILIDIS 557 M45-54 Male SYLL.MARATHON.SERRON 01:41:09 01:40:48
131 63 STRATOS PATSIANIS 83 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:41:14 01:40:46
132 32 MICHALIS RENTAKIS 95 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:41:15 01:40:52
133 64 VASILIS KARVOUNIDIS 159 M35-44 Male DRYMOS RUNNING TEAM 01:41:16 01:41:09
134 10 STATHIS ROYSSOS 475 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:41:18 01:41:00
135 33 ALEKOS KRITSANIS 387 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:41:31 01:41:27
136 34 ILIAS CHATZISAVVAS 390 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:41:32 01:41:27
137 65 TASOS ROVITHAKIS 492 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 01:41:34 01:41:27
138 11 MIXAIL AGGELOPOYLOS 743 M55-64 Male xanthi runners 01:41:38 01:41:23
139 22 NIKOS KOUMPOULIS 311 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:41:43 01:41:00
140 66 THANOS PILITSIS 451 M35-44 Male S.M.LARISAS 01:41:44 01:41:37
141 35 Giorgos Kalantzis 627 M45-54 Male SDY BOLOY 01:41:45 01:41:33
142 67 DIMITRIS APOSTOLIDIS 645 M35-44 Male "A.S.""EN SOMATI YGIEI"" BEROIAS- RUNNING TEAM" 01:41:45 01:41:23
143 36 KONSTANTINOS PAPARGYRIOY 75 M45-54 Male SDYTH 01:41:50 01:41:37
144 68 ATHANASIOS ZIAGKAS 488 M35-44 Male 01:41:51 01:41:20
145 69 DIMITRIOS IORDANIDIS 407 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:41:54 01:41:31
146 37 THRASIVOULOS MARKOGIANNOPOULOS 199 M45-54 Male OLYMPIANS 01:41:55 01:41:32
147 70 THEODOROS VELIGRATLIS 344 M35-44 Male 01:41:56 01:41:46
5 1 STELLA SPANOUDAKI 610 F35-44 Female SYLL.MARATH.SERRON 01:41:56 01:41:56
148 12 GIORGOS PATSOS 81 M55-64 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:41:58 01:41:30
149 71 GIANNIS DIMOUDIS 358 M35-44 Male SATRAPISTAS 01:41:59 01:41:53
150 72 CHRISTOS NTIKOUDIS 420 M35-44 Male SMN LARISAS 01:42:02 01:41:33
151 38 SPYROS PANTAKIDIS 102 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:42:03 01:41:40
152 73 alexadros tarasidis 362 M35-44 Male SDYTH 01:42:06 01:42:06
153 74 THEOFILAKTOS KATOPODIS 699 M35-44 Male ASL FILANDROS 01:42:06 01:41:57
154 75 ATHANASIOS SKORDAS 493 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 01:42:20 01:42:13
155 76 FOTIOS CHARACHOUSOS 714 M35-44 Male Anexartitos 01:42:32 01:41:49
156 77 NIKOLAOS MERGELIS 687 M35-44 Male ASL FILANDROS 01:42:36 01:42:27
157 39 STAVROS MICHAILIDIS 282 M45-54 Male OMG GIANNITSA 01:42:52 01:42:42
158 40 MICHALIS ZAGANIDIS 118 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:43:04 01:42:15
159 78 CHRISTOS KARAISKOS 438 M35-44 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:43:04 01:42:48
160 23 PETROS TSOKATARIDIS 745 M18-34 Male xanthi runners 01:43:08 01:43:02
161 79 KOSTANTINOS KARAXALIOS 495 M35-44 Male 01:43:10 01:42:35
162 80 DIMITRIOS PAPADIMITRIOY 496 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 01:43:10 01:42:35
163 13 GIORGOS GEORGIOU 84 M55-64 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:43:24 01:42:35
164 14 GIORGOS THOIDIS 484 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:43:26 01:43:19
165 41 GIANNIS SOYKOS 97 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:43:31 01:42:42
166 81 CHRISTOS OUZOUNIDIS 192 M35-44 Male LESXI EFEDRON ENOPLON DYNAMEON 01:43:35 01:43:20
167 82 ATHANASIOS KOTINAS 678 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:43:36 01:43:11
168 24 NIKOLAOS SFITIS 605 M18-34 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:43:43 01:43:31
169 15 THEODOROS TSIMOURAS 462 M55-64 Male OASTH LITOXORO 01:43:52 01:43:46
170 83 Antonis Drosinos 632 M35-44 Male SDY BOLOY 01:44:04 01:43:59
171 84 GIORGOS TOTTAS 443 M35-44 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:44:06 01:43:12
172 85 XRISTOS ZARAKINAS 32 M35-44 Male S.D.Y.TH 01:44:11 01:43:44
173 42 MANOS TZORTZIS 361 M45-54 Male S.D.Y.Boloy 01:44:33 01:43:57
174 43 TASOS TSIOLAKIS 153 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:44:51 01:44:42
175 44 VASSILIS GIORAS 669 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:44:52 01:44:49
176 86 EYANGELOS DIVANIS 682 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:44:52 01:44:49
6 1 ALEXANDRA SOULIOTOU 326 F45-54 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:44:56 01:44:50
177 45 GIORGOS STAMPOULIS 241 M45-54 Male 01:44:57 01:44:47
178 46 CHRISTOPHER KOUNIAKHS 191 M45-54 Male 01:45:00 01:44:53
179 47 STATHIS TSELEPIDIS 85 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:45:05 01:44:33
180 48 CHRISTOS PAPAIOANNOY 439 M45-54 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:45:09 01:44:53
181 49 STERGIOS GIAKOYMIS 132 M45-54 Male SDYTH 01:45:14 01:45:05
182 50 GIORGOS DIGENIS 693 M45-54 Male ASL FILANDROS 01:45:23 01:45:13
183 51 CHARALABOS GAITANIS 87 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:45:25 01:45:05
184 87 ACHILLEAS MISTRIDIS 180 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:45:29 01:44:52
185 52 GIORGOS PANTOSTIS 591 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:45:29 01:45:14
186 16 IOANNIS PAPADOPOULOS 386 M55-64 Male SDO EORDAIAS 01:45:33 01:45:28
187 88 KONSTANTINOS ALEKSOYDIS 732 M35-44 Male xanthi runners 01:45:33 01:45:02
188 89 LAZAROS SIOULIS 375 M35-44 Male 01:45:44 01:45:34
189 90 CHARISIOS NEVESKIOTIS 343 M35-44 Male SDY KOZANIS 01:45:48 01:45:25
190 91 IOANNIS KAGKOURAS 554 M35-44 Male SYLL.MAARATH.SERRON 01:45:49 01:45:13
191 92 CHARALAMPOS SAVVAIDIS 42 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:45:50 01:45:25
192 93 DIMITRIS VRACHIOLOGOU 574 M35-44 Male GAS KILKIS 01:45:50 01:45:14
193 53 THOMAS SXORETSIANITIS 680 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:45:51 01:45:46
194 25 DIMITRIOS KAPELLAKIS-MALLIARAS 587 M18-34 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:45:52 01:45:15
195 54 DHMHTRIOS MPITAKAS 164 M45-54 Male 01:45:54 01:45:07
196 55 DIMITRIOS ASTOGLOY 507 M45-54 Male S.D.Y.TH. 01:45:54 01:45:22
197 26 GIORGOS KANTZIKIS 305 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:45:55 01:45:34
198 94 ELEFTHERIOS LOUPAKIS 210 M35-44 Male S.D.Y. THESSALONIKIS 01:45:57 01:45:48
199 17 AVRAAM CHOUMKOSLIS 279 M55-64 Male SDYTH 01:45:57 01:45:42
200 56 KONSTANTINOS ROUSIAMANIS 683 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:45:59 01:45:26
201 27 GIORGOS PAPAXRISTOS 10 M18-34 Male BATIKIOTES DROMEIS 01:46:04 01:45:40
202 57 TASOS SVARNAS 621 M45-54 Male S.M.N.LARISAS 01:46:08 01:45:44
203 58 ARISTEIDIS PANTOYDIS 741 M45-54 Male xanthi runners 01:46:11 01:45:32
204 59 KYRIAKOS CHATZIVASILEIADIS 223 M45-54 Male OMADA DROMEON SKYDRA?KOY 01:46:14 01:45:47
205 95 ZISSIS MARAS 472 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 01:46:21 01:45:45
206 96 KONSTANTINOS PARDALIS 705 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:46:21 01:45:48
207 60 EYAGGELOS KANARAKHS 709 M45-54 Male SEBAS NAOYSAS 01:46:21 01:46:12
208 61 STEFANOS VOTSIS 222 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:46:24 01:46:01
209 62 MICHAIL GEORGIADIS 171 M45-54 Male APS DROMEON PIERIAS''ZEYS'' 01:46:29 01:45:48
210 63 XARALAMPOS BIGGAS 406 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:46:31 01:46:24
211 64 IORDANIS THEOFANIDIS 47 M45-54 Male SKYDRA?KOS 01:46:33 01:46:05
212 18 Dimitris Oikonomou 628 M55-64 Male SDY BOLOY 01:46:37 01:46:22
213 97 KONSTANTINOS TSAKIRIS 381 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:46:38 01:46:33
214 65 GIORGOS TREMMAS 419 M45-54 Male SMN LARISAS 01:46:39 01:46:13
215 98 ANTONIOS TRIANTAFILLOY 292 M35-44 Male ANEKSARTITOS 01:46:45 01:46:14
216 66 EYUHMIOS KALAPANIDAS 278 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:46:50 01:46:33
217 67 KONSTANTINOS DIMITRIADIS 391 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:46:55 01:46:47
218 99 NIKOS NATSIOS 339 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:46:56 01:46:16
219 28 KOSTAS NATSIOS 340 M18-34 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:46:56 01:46:18
220 19 LAZAROS SIDIROPOULOS 143 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:46:59 01:46:21
221 29 CHARALAMPOS ORESTIS DIMIROPOULOS 708 M18-34 Male SDYTH 01:47:01 01:46:35
222 2 HLIA GIANNAKHS 760 M65-69 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:47:03 01:46:59
223 68 YANNAKIS IOANNOU 25 M45-54 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:47:06 01:47:03
224 20 KONSTANTINOS PARIZAS 701 M55-64 Male SEBAS NAOYSAS 01:47:14 01:47:10
225 100 BASILEIOS NAOYM 735 M35-44 Male xanthi runners 01:47:16 01:46:52
226 30 KOSTANTINOS GALANOS 18 M18-34 Male 01:47:19 01:47:15
227 21 NIKOLAOS KARADIMOS 141 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:47:29 01:46:50
228 69 Giannis Melahroinakis 633 M45-54 Male SDY BOLOY 01:47:33 01:47:20
229 101 MICHALIS SPANOUDAKIS 606 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:47:34 01:46:58
230 102 ANTONIOS MAVRIDIS 561 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:47:35 01:47:28
231 70 KOSTAS KOUKOS 293 M45-54 Male S.D.Y.THESSALONIKIS 01:47:51 01:47:20
232 103 GEORGIOS ROUSSOS 224 M35-44 Male DRYMOS RUNNING TEAM 01:48:00 01:47:24
233 31 DIMITRIOS TOLIOS 58 M18-34 Male APS DROMEON PIERIAS ''ZEYS'' 01:48:03 01:47:28
234 71 IOANNIS PAPAGEORGIOU 463 M45-54 Male SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS 01:48:03 01:47:44
235 72 ACHILLEAS KORAVOS 445 M45-54 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:48:06 01:48:06
236 104 PETROS AUTZOGLOU 379 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:48:15 01:47:50
237 105 KOSTANTONOS MARODOS 156 M35-44 Male LAMPSI 01:48:21 01:47:51
238 106 ANASTASIOS TZIGKAS 133 M35-44 Male SDYTH 01:48:29 01:47:55
239 107 MILTOS LYMPITSOUNIS 158 M35-44 Male SDYTH 01:48:31 01:48:27
240 73 STYLIANOS FIOUNIS 92 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:48:34 01:47:49
241 22 VASILIOS BOBOTAS 552 M55-64 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:48:36 01:48:30
242 32 BASILEIOS BAFEIADIS 737 M18-34 Male xanthi runners 01:48:45 01:48:23
243 23 GEORGIOS SERISTATIDIS 491 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:48:46 01:48:46
244 74 CHARILAOS PAPOUTSIS 590 M45-54 Male SEBAS NAOYSAS 01:48:51 01:48:29
7 2 KONSTANTINA PANTAZI 609 F35-44 Female SYLL.MARATH.SERRON 01:49:00 01:48:40
245 24 Thanasis Papadopoulos 630 M55-64 Male SDY BOLOY 01:49:04 01:48:37
246 33 VAGGELIS FTERGIOTIS 537 M18-34 Male 01:49:05 01:48:22
247 108 ANDROS HADJISTEFANOU 23 M35-44 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:49:06 01:49:05
248 34 GIORGOS KEMERIDIS 100 M18-34 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:49:06 01:48:44
249 75 CHRISTOS TSOURALIS 349 M45-54 Male F.O.S. STAYROY 01:49:16 01:48:57
250 76 NIKOS SOFIANIDIS 377 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:49:17 01:48:39
251 109 XRISTOS KATSAROS 213 M35-44 Male S.D.Y.THESSALONIKIS 01:49:20 01:49:00
8 3 SOUSSANA KELLI 214 F35-44 Female S.D.Y.THESSALONIKIS 01:49:20 01:49:02
252 110 SIMEON SARIMANOLIS 497 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 01:49:21 01:49:21
253 35 DHMHTRIOS DRAGASIAS 43 M18-34 Male 01:49:28 01:49:24
254 77 IOANNIS LIAKOPOULOS 335 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:49:29 01:48:49
255 36 ANTONIOS KONTOS 436 M18-34 Male SSAS 01:49:33 01:49:12
256 25 STEFANOS MIMTSIS 392 M55-64 Male SDO EORDAIAS 01:49:36 01:49:07
9 2 ????? STEFANOGLOU 397 F45-54 Female SDO EORDAIAS 01:49:37 01:49:31
257 78 ARISTOTELIS TZILIAS 489 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 01:49:37 01:49:04
258 79 SERAFEIM BASILEIADIS 726 M45-54 Male xanthi runners 01:49:38 01:49:28
259 80 GEORGIOS GRIGORIADIS 736 M45-54 Male xanthi runners 01:49:38 01:49:27
260 111 JOHN KATOPODIS 45 M35-44 Male S.A.F.A.N.S. 01:49:43 01:49:30
261 81 ATHANASIOS GOLTSIOS 506 M45-54 Male 01:49:46 01:49:06
262 112 IOANNIS PELETIDIS 196 M35-44 Male KOYRKOYRIKIS TRAINING GRUP 01:49:47 01:49:38
263 113 KONSTANTINOS KOKKINOS 111 M35-44 Male 01:49:48 01:49:27
264 114 PANAGIOTHS ANANIADHS 649 M35-44 Male 01:50:02 01:49:33
10 2 ELEANA TZOI 131 F18-34 Female 01:50:09 01:49:52
265 82 GIORGOS RIZOPOULOS 20 M45-54 Male 01:50:13 01:49:58
266 37 IOSIF IOSIFIDIS 65 M18-34 Male 01:50:14 01:49:48
267 38 VASILEIOS CHAMOUROUDIS 370 M18-34 Male 01:50:15 01:49:26
268 115 VASILIOS BEKOS 34 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:50:28 01:50:12
269 83 EYAGGELOS KOUBAROS 522 M45-54 Male SYLOGOS MARATHON.LARISAS 01:50:28 01:50:19
270 84 ANTONIOS CHATZICOSTANTINOU 30 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:50:31 01:50:17
271 26 PETROS TSAMBOULAS 61 M55-64 Male SDYTH 01:50:35 01:50:09
272 116 GIORGOS KARIPIDIS 401 M35-44 Male SDO EORDAIAS 01:50:41 01:50:12
273 85 ATHANASIOS KONIAS 635 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:50:43 01:50:19
274 117 GIANNIS KATSIOULAS 290 M35-44 Male OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 01:50:50 01:50:13
275 118 Fotis Tsarouxas 348 M35-44 Male OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 01:50:50 01:50:12
276 27 GIORGOS MPOUTSIKAS 317 M55-64 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:50:53 01:50:31
277 86 GIANNIS CHRISOSTOMAKIS 105 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:51:00 01:50:30
278 87 GIORGOS XYSOSTOMAKHS 104 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:51:01 01:50:33
279 88 GIORGOS MAVRIKOS 455 M45-54 Male MIXANIONA 01:51:08 01:50:41
280 39 GIORGOS PARLAPANIS 161 M18-34 Male SDYTH 01:51:10 01:50:35
281 40 DIMITRIS DELIGIANNIS 301 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:13 01:50:30
282 119 ATHANASIOS KARAGEORGOU 306 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:13 01:50:32
283 89 NIKOS KELEPOURIS 309 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:13 01:50:30
284 41 DIMITRIS TZIONAS 321 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:13 01:50:30
285 90 GIANNIS KARAGIANNIS 307 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:14 01:50:32
286 91 KOSTAS KOSTOPOULOS 312 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:14 01:50:32
287 92 DIMITRIS KELEPOURIS 308 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:15 01:50:34
288 42 GIANNIS KOTOULAS 313 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:51:15 01:50:33
289 43 KOSTAS FTERGIOTIS 536 M18-34 Male 01:51:16 01:50:32
290 93 THOMAS NIKEZHS 77 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:51:46 01:51:24
291 120 STAVROS SARAFIS 369 M35-44 Male S.D.Y.THESSALONIKIS 01:51:49 01:51:33
292 44 ONOUFRIOS CHARALAMPOUS 266 M18-34 Male SDYTH 01:51:55 01:51:29
293 28 DIMITRIOS STATHOPOULOS 474 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:51:58 01:51:26
294 121 KOSTAS VERGAS 681 M35-44 Male ATH. RAGAZOS ALMYROS 01:52:04 01:51:57
295 29 STEFANOS KARNEMIDIS 265 M55-64 Male SYLL.DROMEON YGEIAS THES0NIKIS 01:52:05 01:51:48
296 122 XARALAMPOS MICHAILIDIS 151 M35-44 Male A.P.S. DROMEON ZEYS 01:52:21 01:52:07
297 123 CHRISTOS TONGIALIDIS 177 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:52:24 01:51:45
298 124 ILIAS RAPOTIKAS 138 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:52:25 01:51:59
299 125 STERGIOS LAGOMIHOS 333 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:52:31 01:52:31
300 30 ANTREAS EFTHYMIOU 27 M55-64 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 01:52:32 01:52:30
301 94 GIORGOS DOMAKIDIS 73 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:52:43 01:51:39
302 45 KONSTANTINOS ABATZOGLOU 226 M18-34 Male SDYTH 01:52:44 01:52:44
303 31 ANTONIS FASOULAS 378 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:52:48 01:52:17
304 126 PANAGIOTIS HOUZOURIS 49 M35-44 Male WindRunningTeam 01:52:56 01:52:43
305 127 MATTHAIOS STRANTZALIS 53 M35-44 Male WIND RUNNING TEAM 01:52:56 01:52:43
306 32 VAGGELLIS PARIZAS 634 M55-64 Male SEBAS NAOYSAS 01:53:04 01:53:04
307 128 GIORGOS BILIOURIS 636 M35-44 Male SEBAS NAOYSAS 01:53:07 01:52:29
308 95 ANTONIS KOUTSIOTAS 144 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:53:13 01:52:35
309 96 IOANNIS ANDRONIKIDIS 383 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:53:15 01:52:50
11 3 ELENI KOSTA 147 F45-54 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:53:22 01:53:10
310 33 LAZAROS MAGGOY 393 M55-64 Male SDO EORDAIAS 01:53:22 01:52:52
311 97 NIKOS VANIKIOTIS 679 M45-54 Male ATH. RAGAZOS ALMYROS 01:53:25 01:52:38
312 129 NIKIFOROS GOLTSIOS 332 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:53:31 01:52:36
12 4 AGGELA AGATHAGELIDOU 341 F35-44 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:53:52 01:53:10
313 98 DIMITRIS KOKKINOS 11 M45-54 Male S.D.Y.TH. 01:53:59 01:53:46
314 34 STAMATIS STERGIADIS 509 M55-64 Male S.D.Y.TH. 01:53:59 01:53:59
315 130 THEODOROS CHARAMIS 229 M35-44 Male 01:54:00 01:53:11
316 99 KONSTANTINOS NTAKAKIS 238 M45-54 Male 01:54:07 01:53:21
317 100 ANASTASIOS VARITIMIADIS 39 M45-54 Male SDY THESSALONIKIS 01:54:08 01:53:26
318 46 NIKOLAOS KAPETAS 583 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:54:17 01:53:41
13 3 AIKATERINH GKERLI 523 F18-34 Female syllogos marath.larisas 01:54:18 01:54:09
319 101 IOANNIS DAFTSIOS 619 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:54:22 01:53:54
320 35 HRISTOS GARGALAS 258 M55-64 Male 01:54:25 01:54:02
321 102 GEORGIOS PAROUSIS 604 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:54:33 01:54:24
322 103 GRIGORIS MOUSENAS 63 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:54:34 01:54:22
323 131 LEONTIOS KONSTANTINIDIS 253 M35-44 Male 01:54:40 01:53:52
324 47 KYRIAKOS AGATHAGGELIDIS 145 M18-34 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:54:42 01:54:10
325 36 CHRISTOS GAITANIDIS 15 M55-64 Male S.D,Y.TH 01:54:46 01:54:21
14 5 OLYMPIA TZIMARAKA 365 F35-44 Female 01:54:48 01:54:14
326 104 DIMITRIOS PAPATRIANTAFYLLOU 198 M45-54 Male 01:55:09 01:54:23
327 105 GEORGIOS SIMEONIDIS 394 M45-54 Male SDO EORDAIAS 01:55:11 01:54:45
329 132 MICHAIL TSENTSERIS 575 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 01:55:31 01:54:25
330 37 DIMITRIOS LOYMPOYTSKOS 502 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 01:55:32 01:55:26
331 48 DIMITRIOS MPALTATZIS 744 M18-34 Male xanthi runners 01:55:32 01:54:58
332 106 EFTIXIS KARAPONARLIDIS 499 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 01:55:33 01:54:55
333 49 STAVROS KARAGIANNIS 352 M18-34 Male ANEKSARTITOS 01:55:41 01:55:21
334 107 GIORGOS MPOLARIS 549 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 01:55:43 01:55:15
335 133 CHRISTOS RIZOPOULOS 21 M35-44 Male 01:55:47 01:55:33
336 108 IOANNHS KOYREAS 547 M45-54 Male 01:55:53 01:55:37
337 109 IOANNIS NTOUMOS 425 M45-54 Male SMNLARISAS 01:56:02 01:55:51
338 134 VASILIS PAPASPIROU 200 M35-44 Male 01:56:08 01:55:22
339 4 PANAGIOTIS KARABIDIS 242 All Ages Male 01:56:09 01:55:29
340 50 KOSTAS VERGONIS 300 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:56:17 01:55:54
341 38 STEFANOS DIMADIS 302 M55-64 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:56:22 01:56:22
342 110 LAMBROS TAKIS 366 M45-54 Male LAMPSI 01:56:26 01:56:21
343 39 CHARALAMPOS IOANNIDIS 149 M55-64 Male APS DROMEON PIERIAS''ZEYS'' 01:56:36 01:55:33
15 4 KALLIOPI KARTSAMPA 169 F18-34 Female ANEKSARTITI 01:56:38 01:56:26
344 135 CHRISTOS ANGELIDIS 216 M35-44 Male 01:56:42 01:56:18
345 3 DIMITRIOS CHRISTANTONIS 94 M65-69 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:56:50 01:56:29
346 136 VALANTIS KAMBANIS 571 M35-44 Male SDYTH 01:57:01 01:56:48
347 40 EVANGELOS DROUGKAS 538 M55-64 Male 01:57:06 01:56:47
348 111 PASCHALIS STAMPOULIS 113 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:57:14 01:56:48
349 41 DIMOSTHENHS PALLAS 675 M55-64 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:57:16 01:56:52
350 42 CHRISTOS TASIOS 676 M55-64 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:57:16 01:57:16
351 4 IOANNIS ARGYRIADIS 176 M65-69 Male SDYTH 01:57:20 01:57:12
352 112 STAYROS XATZIEFRAIMIDIS 459 M45-54 Male SMNLARISAS 01:57:22 01:57:03
353 5 SPIROS PAPADIMITRIOY 524 All Ages Male SYL.MARATHON.LARISAS 01:57:23 01:57:12
354 137 KOSTAS FOTIADIS 90 M35-44 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:57:28 01:56:57
355 138 FOTIS KARAHATZIS 440 M35-44 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:57:30 01:57:19
356 139 kONSTANTINOS KYRIAKOU 598 M35-44 Male S.D.Y. THESSALONIKIS 01:57:37 01:57:21
357 113 DIMITRIS KOUKODIMOS 329 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:57:40 01:57:17
16 5 MONTA TREINOSKA 721 F18-34 Female latvia 01:57:48 01:57:27
358 51 ISAAK NATHANAILIDIS 120 M18-34 Male 01:57:49 01:57:41
359 114 STELIOS DELOGLU 239 M45-54 Male GAS KILKIS 01:57:50 01:57:30
360 52 kuriakos batzolis 277 M18-34 Male SYLLOGOS DROMEON YGEIAS THESSALONIKIS 01:57:56 01:57:24
361 140 LAZAROS SIDIROPOULOS 244 M35-44 Male GAS KILKIS 01:57:57 01:57:21
362 43 DIONISIOS LAPPAS 98 M55-64 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 01:57:59 01:57:59
363 115 GERASIMOS GRAPSAS 697 M45-54 Male ASL FILANDROS 01:57:59 01:57:46
364 44 SUMEON MPOUTOURHS 57 M55-64 Male STREMPENIOTES 01:58:02 01:57:27
365 116 BABIS BARDAS 671 M45-54 Male ATH. RAGAZOS ALMYROS 01:58:03 01:57:55
366 117 IOANNIS KITIXIS 139 M45-54 Male APS DROMEON PIERIAS''ZEYS'' 01:58:29 01:58:12
17 4 KELLY KITIXIS 140 F45-54 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:58:29 01:58:11
367 141 GIORGOS KAKARIS 304 M35-44 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:58:30 01:57:48
368 142 ANESTIS VLAHOS 225 M35-44 Male DRYMOS RUNNING TEAM 01:58:37 01:58:15
18 6 RANIA SALAMANTI 450 F35-44 Female APSD PIERIAS ZEYS 01:58:38 01:58:09
19 6 DIMITRA CHATZI 725 F18-34 Female 01:58:39 01:58:20
369 118 HRISTOS VARDARIS 251 M45-54 Male ANEKSARTITOS 01:58:43 01:58:12
370 53 MARINOS SARANTIDIS 121 M18-34 Male FYSIOLATRIKOS OREIBATIKOS OMILOS KOYFALION 01:58:49 01:58:35
371 119 GEORGIOS MPIKOS 733 M45-54 Male xanthi runners 01:59:01 01:58:26
372 143 PANAGIOTIS PLAS 262 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 01:59:07 01:58:51
20 7 Elena Sedlackova 350 F18-34 Female OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 01:59:14 01:58:34
373 144 LEONIDAS RALLAKIS 220 M35-44 Male 01:59:18 01:59:18
374 5 IOANNIS OUZOUNIDIS 193 M65-69 Male OMG 01:59:21 01:59:11
375 145 VASILIS MANOLIS 345 M35-44 Male 01:59:33 01:59:33
376 146 GIORGOS KOUTOULAS 363 M35-44 Male 01:59:38 01:59:28
377 54 NIKOS FRAGGOS 428 M18-34 Male SMNLARISAS 01:59:45 01:59:07
378 147 EVAGGELOS GIRGIRIS 357 M35-44 Male SDYTH 02:00:05 01:59:46
379 148 ALEKSANDROS DOULIAKAS 185 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:00:15 02:00:07
380 149 NIKOLAOS EFTHIMIADIS 452 M35-44 Male ANEKSARTITOS 02:00:16 01:59:50
21 8 KALLIOPI PIPELIDOU 319 F18-34 Female SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 02:00:17 01:59:33
381 120 STAVROS VARNAVA 26 M45-54 Male PERICLIS DEMETRIOU LEMESOS 02:00:28 02:00:25
382 55 KONSTANTINOS LENIS 234 M18-34 Male S D Y THESSALONIKIS 02:00:31 01:59:53
383 121 ANDREAS REVANOGLOU 584 M45-54 Male 02:01:02 02:01:02
384 150 THANOS NIKOLAIDIS 146 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:01:05 02:00:32
385 122 IOANNIS TSARTSAPAKIS 548 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 02:01:06 02:00:37
386 123 ANASTASIOS PEGIOS 93 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 02:01:12 02:00:51
387 124 DIMITRIS KOUPANITSAS 108 M45-54 Male SDYTH 02:01:17 02:00:56
388 56 ATHANASIOS GKINAS 711 M18-34 Male ANEKSARTITOS 02:01:18 02:01:11
389 151 STAVROS KALLIONTZIS 127 M35-44 Male 02:01:27 02:01:21
390 45 IOANNIS MATSARIDIS 275 M55-64 Male OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 02:01:27 02:01:05
391 57 eystathios gevrekis 247 M18-34 Male avangers running team 02:01:29 02:01:08
392 152 KOSTANTINOS KRASOPOYLAKOS 17 M35-44 Male 02:01:35 02:01:22
393 153 GEORGIOS KARAGEORGIOU 562 M35-44 Male SYLL.MARATH.SERRON 02:01:41 02:01:15
394 58 IOANNIS AGGELOS 219 M18-34 Male 02:01:42 02:00:50
22 7 EFFROSYNI ZAMPELI 661 F35-44 Female 02:01:42 02:01:24
395 46 ANTONIS GRAMMENOS 664 M55-64 Male Anexartitos 02:01:46 02:01:15
396 154 NIKOLAOS ANASTASIADIS 240 M35-44 Male 02:01:47 02:01:24
23 5 FANI SANDROU 607 F45-54 Female SYLL.MARATH.SERRON 02:01:49 02:01:28
397 59 TOLIS GKEROS 166 M18-34 Male I LAMPSI' 02:01:50 02:01:21
398 125 STAVROS VEKIARIDIS 415 M45-54 Male 02:01:54 02:01:40
399 155 KONSTANTINOS GKOYTZAS 411 M35-44 Male A.P.S DROMEON PIERIAS ZEYS 02:01:55 02:01:19
400 156 STEFANOS TSIOLIS 38 M35-44 Male SDY THESSALONIKIS 02:01:56 02:01:13
401 60 THANOS KARAGOUNIS 264 M18-34 Male ANEKSARTITOS 02:01:56 02:01:56
402 61 THEODOROS KARAKATSANIS 576 M18-34 Male 02:01:56 02:01:19
403 157 TRIANTAFILLOS BITOS 640 M35-44 Male ANEKSARTITOS 02:02:07 02:01:59
404 126 DIMITRIS DAOULAS 237 M45-54 Male ANEKSARTITOS 02:02:15 02:01:52
405 158 XARALAMPOS DAVIDOPOULOS 478 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 02:02:23 02:02:06
406 159 KONSTANTINOS XATZHS 573 M35-44 Male SM LARISAS 02:02:33 02:02:03
24 9 EFTHYMIA PAPADOPOULOU 446 F18-34 Female oasis gym serres 02:02:36 02:02:14
407 47 AGIS ZAMANIS 624 M55-64 Male 02:02:36 02:01:51
408 62 GEORGIOS SIMOGLOU 101 M18-34 Male METLIFE 02:02:48 02:02:36
409 160 MOSXOS ALEKSOYDIS 734 M35-44 Male xanthi runners 02:02:53 02:02:16
410 48 ANASTASIOS NIKOLAIDIS 245 M55-64 Male SDYTH 02:02:55 02:02:54
411 49 IOANNIS KSIROS 677 M55-64 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 02:03:13 02:02:56
412 161 NIKOLAOS TSOUGKAS 154 M35-44 Male 02:03:18 02:02:47
413 162 MICHALIS KECHAGIAS 505 M35-44 Male 02:03:30 02:02:58
414 127 SOTIRIS RAMPOTAS 615 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 02:03:56 02:03:09
415 128 IOANNHS MAKRYSOPOULOS 663 M45-54 Male 02:04:22 02:04:03
416 129 NIKOLAOS TSITSOS 103 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 02:04:26 02:04:06
417 63 NIKOLAOS MPAKALIS 518 M18-34 Male OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 02:04:34 02:03:47
418 163 EMMANOUIL VANDOULAKIS 372 M35-44 Male SDYTH 02:04:44 02:04:00
419 130 CHARALAMPOS KOKKINOGOULIS 371 M45-54 Male SDYTH 02:04:45 02:04:00
420 50 GERASIMOS KAPELAKIS 331 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:04:50 02:04:47
421 64 LAZAROS REPPAS 456 M18-34 Male GYMNASTIRIO EN DYNAMEI 02:04:56 02:04:50
422 6 GEORGIOS GEORGAKAKHS 205 M65-69 Male 02:04:57 02:04:25
423 131 THOMAS KARALIAS 651 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:05:01 02:04:41
25 6 EFTERPI DIMITRIADOU 608 F45-54 Female SYLL.MARATH.SERRON 02:05:07 02:04:46
424 164 PAVLOS PANAGIOTIDIS 514 M35-44 Male 02:05:16 02:04:28
425 132 MAKIS KOSMIDIS 388 M45-54 Male SDO EORDAIAS 02:05:20 02:05:07
426 165 EYSTATHIOS PSOMIADIS 66 M35-44 Male 02:05:28 02:04:57
427 166 ANDREAS TAILAKIDIS 142 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:05:28 02:04:57
26 10 SOFIA AMIRIDOU 289 F18-34 Female A.S. EN SOMATI YGIEI- BEROIA 02:05:47 02:05:33
27 8 KATERINA KARADONTI 342 F35-44 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:05:51 02:05:14
428 65 THANASIS ROMNAKIS 539 M18-34 Male KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 02:06:00 02:05:50
429 167 CHRISTOS PRODROMOU 453 M35-44 Male 02:06:15 02:05:48
430 66 STERGIOS TSAGOULIS 580 M18-34 Male LARISA 02:06:22 02:06:07
431 51 DIMITRIOS SYRAKIS 564 M55-64 Male SML 02:06:29 02:06:20
432 133 ALEXANDROS KERASIDIS 28 M45-54 Male 02:06:55 02:06:16
433 134 GEORGIOS XATZIKONSTANTINIDIS 29 M45-54 Male 02:06:55 02:06:16
434 168 NIKOS SAPOUNTZIS 521 M35-44 Male 02:07:24 02:07:00
435 169 GIANNIS MISOKEFALOS 314 M35-44 Male 02:07:28 02:07:08
436 135 KONSTANTINOS ZERVAS 71 M45-54 Male SYLLOGOS MARATHONION MAKEDONIAS 02:07:35 02:07:24
437 136 CHRISTOS PRASKIDIS 346 M45-54 Male OREIBATIKOS SYLLOGOS AIGINIOY 02:07:37 02:07:15
438 137 GIORGOS MPIZETAS 316 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 02:07:45 02:07:02
439 52 PASXALIS MIGKOS 384 M55-64 Male SDO EORDAIAS 02:07:48 02:07:20
440 53 DIMITRIOS TSIOMPANAKIS 399 M55-64 Male SDO EORDAIAS 02:07:48 02:07:20
441 54 NIKOLAOS XAITAS 403 M55-64 Male SDO EORDAIAS 02:07:48 02:07:13
442 55 XARALAMPOS VASILIADIS 408 M55-64 Male SDO EORDAIAS 02:07:48 02:07:20
443 170 MANOLIS SYKAS 152 M35-44 Male RUNADDICTION LAMPSI 02:07:57 02:07:09
444 67 ILIAS PROBATIDIS 208 M18-34 Male 02:07:57 02:07:08
445 171 CHRISTOS TSIARSIOTIS 437 M35-44 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 02:08:26 02:07:40
446 172 DIMITRIS ZAPSALIS 442 M35-44 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 02:08:26 02:07:41
447 138 ATHANASIOS PAPATHANASIOU 444 M45-54 Male DROMEIS YGEIAS GREBENON 02:08:27 02:07:40
448 139 DIMITRIOS BANTIS 710 M45-54 Male ANEKSARTITOS 02:08:32 02:08:06
449 140 GIORGIOS DHMOPOULOS 593 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 02:08:47 02:08:14
28 9 BASILIKI TASIONI 473 F35-44 Female S.D.Y.KOZANIS 02:08:54 02:08:52
29 10 MARIA VOGIATZH 469 F35-44 Female 02:09:04 02:08:23
450 68 TOLIS FANAKIS 504 M18-34 Male SOLOY NTERE 02:09:23 02:08:30
451 56 LAZAROS PITSAVAS 134 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:09:34 02:09:22
452 173 GIORGOS GOUDELIAS 724 M35-44 Male 02:10:23 02:10:05
453 141 XRISTOS KATSARAS 485 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 02:10:24 02:09:58
454 69 IOANNIS KALAITZIS 435 M18-34 Male ANEKSARTITOS 02:10:30 02:10:17
455 7 ALEXADROS TZAKOS 82 M65-69 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 02:10:39 02:10:36
456 70 KOSTAS KARAGIANNIDIS 291 M18-34 Male LAMPSI 02:11:50 02:11:20
457 8 NIKOLIS TRIANTAFILLOU 487 M65-69 Male S.D.Y.KOZANIS 02:12:14 02:12:14
458 142 NIKOS SYMEONIDIS 12 M45-54 Male S.D.Y.TH. THESSALONIKI 02:12:15 02:11:46
459 174 ANTONIS ARGYRAKOS 429 M35-44 Male 02:13:13 02:12:39
460 175 DIMITRIOS BARNAS 173 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:13:18 02:13:06
461 143 APOSTOLOS PAPATOLIOS 494 M45-54 Male S.D.Y.KOZANIS 02:13:23 02:12:50
462 176 kONSTANTINOS ARGYROGLOU 718 M35-44 Male SDYTH 02:14:15 02:14:00
463 144 ODYSSEAS TSAPARAS 60 M45-54 Male SDYTH 02:14:35 02:14:26
464 57 MICHAIL PARTHENOPOULOS 56 M55-64 Male S.D.Y.THES/NIKIS (STREMPENIOTES) 02:14:36 02:14:02
465 177 GEORGE ALTINAKIS 556 M35-44 Male ALTUS Running Team 02:14:50 02:14:10
466 178 ARISTEIDIS GKIATAS 296 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:14:58 02:14:41
467 145 PLATON TASCHOUNIDIS 295 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:14:59 02:14:42
468 1 GIORGOS THELEMIS 672 M75-79 Male SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 02:15:22 02:15:15
30 7 DIMITRIS ILIOPOULOS 359 F45-54 Female SDYTH 02:15:33 02:15:25
469 71 IOANNIS REIZAKIS 646 M18-34 Male 02:15:42 02:15:05
470 9 ANAGNOSTIS KOKONIAS 648 M65-69 Male SEBAS THESSALONIKIS 02:15:49 02:15:44
471 58 IOANNIS TSIKADERIS 64 M55-64 Male ANEKSARTITOS 02:16:15 02:15:38
472 179 GIORGOS CHASIOTIS 465 M35-44 Male 02:16:30 02:16:07
31 11 SOFIA TZHKA 414 F18-34 Female 02:16:34 02:16:25
473 180 DIMITRIOS DOMAKIDIS 74 M35-44 Male APS DROMEON PIERIAS''ZEYS'' 02:16:58 02:16:24
474 181 THEODOROS BANTIS 647 M35-44 Male "A. S. ""EN SOMATI YGIEI""" 02:16:58 02:16:58
475 59 APOSTOLOS SOFOGLOY 483 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 02:17:38 02:17:23
476 182 KONSTANTINOS ZOUMBOS 70 M35-44 Male ANEKSARTITOS 02:17:52 02:17:39
477 146 VASILIOS TSAKIRIDIS 385 M45-54 Male SDO EORDAIAS 02:18:07 02:16:12
478 72 THEODOROS MIXAILIDIS 742 M18-34 Male xanthi runners 02:18:21 02:17:52
479 73 ATHANASIOS PEZIS 19 M18-34 Male PR.O.S 02:18:23 02:18:16
480 183 SARANTIS KOURTESIS 327 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:18:23 02:18:02
481 74 ALEXANDROS MILONAS 204 M18-34 Male A.P.S.D. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:18:36 02:17:56
482 60 THEODOROS KARAMITROS 325 M55-64 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:19:52 02:19:47
483 61 GEORGIOS OIKONOMIDIS 230 M55-64 Male AS PALMOS 02:19:54 02:19:49
32 12 FOTINI SKRAPALI 412 F18-34 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:20:29 02:19:53
484 147 SPIRIDON MESSINIS 700 M45-54 Male 02:20:51 02:20:15
485 62 GIORGOS SYRAKIS 565 M55-64 Male ANEKSARTITOS 02:21:39 02:21:30
486 63 ATHANASIOS TERZHS 467 M55-64 Male 02:22:34 02:22:12
487 148 KONSTANTINOS FOTINIDIS 91 M45-54 Male OMG OMADA MARATHONIOY GIANNITSON 02:22:44 02:22:19
488 149 SERAFIM SAKARIDIS 395 M45-54 Male SDO EORDAIAS 02:23:04 02:22:19
489 75 GIANNIS TASKAS 168 M18-34 Male 02:23:08 02:22:37
490 64 PANAGIOTIS NTAGKAS 500 M55-64 Male S.D.Y.KOZANIS 02:23:18 02:23:10
491 76 VASILIS TASKOUDIS 165 M18-34 Male LAMPSI 02:23:21 02:23:21
492 77 DIMITRIS PORFYROPOULOS 167 M18-34 Male LAMPSI 02:24:03 02:24:03
493 184 NIKOS BENETOS 337 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:24:12 02:23:37
494 185 IOANNIS SAMALIS 136 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:24:13 02:23:37
495 150 KOSTAS ALMPANTAKIS 417 M45-54 Male SMN LARISAS 02:25:30 02:24:47
496 10 ARISTEIDIS LIAPIS 421 M65-69 Male SMNLARISAS 02:25:31 02:24:50
497 186 ANDREAS KOULILOUMBAS 717 M35-44 Male LARISAS 02:25:35 02:25:17
498 151 PANAGIOTHS GIAGLARAS 644 M45-54 Male 02:25:46 02:25:25
499 187 ZISIS MADYTINOS 413 M35-44 Male DIMOS THERMA?KOY 02:27:39 02:27:10
500 188 GIORGOS MELIOPOULOS 187 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:27:50 02:27:23
501 78 PANAGIOTIS MAYRIDIS 194 M18-34 Male LESXI EFEDRON ENOPLON DYNAMEON 02:27:51 02:27:35
502 65 PAULOS POLATSIDIS 197 M55-64 Male ANEKSARTITOS 02:27:51 02:27:19
503 152 GIANNIS KARALIAS 652 M45-54 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:28:00 02:27:35
504 79 NIKOS SIMONIS 654 M18-34 Male LEFED XALKIDIKIS 02:29:44 02:29:03
505 1 NIKIFOROS TSANAKTIDHS 758 M70-74 Male 02:30:25 02:30:25
506 189 GIORGOS TSATSAROS 653 M35-44 Male LEFED XALKIDIKIS 02:30:35 02:29:54
507 153 THODOROS XENITIDIS 318 M45-54 Male SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 02:30:59 02:30:15
508 11 DIMITRIS KOKKAS 597 M65-69 Male X.O.KATERINIS 02:32:13 02:32:08
509 190 STERGIOS DIMITROPOULOS 9 M35-44 Male - 02:32:43 02:32:26
33 8 EVGENIA PAPARA 179 F45-54 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:32:46 02:32:13
34 11 ELENI TONGIALIDOU 178 F35-44 Female A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:33:11 02:32:38
510 80 VAGGELIS ANAGNOSTOPOULOS 299 M18-34 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:33:42 02:33:37
511 154 ASTERIOS GIOTSAS 719 M45-54 Male APS DROMEON PIERIAS ZEYS 02:33:49 02:33:49
512 191 GIORGOS AMANATIDIS 182 M35-44 Male A.P.S. DROMEON PIERIAS ZEYS 02:35:29 02:35:13
35 12 DIMITRA MISTRIDOU 585 F35-44 Female ANEKSARTITOS 02:36:47 02:36:15
513 192 NIKOS ZOUNGOURIDIS 582 M35-44 Male ANEKSARTITOS 02:36:48 02:36:13
514 193 DIMITRIOS KARATHANASIS 490 M35-44 Male S.D.Y.KOZANIS 02:38:25 02:38:13
515 66 ANTONIS NTAGLIOUDIS 347 M55-64 Male OREIBATIKOS SYLLOGOS AIGINIOY 02:49:53 02:49:09
36 13 PARASKEVI GEROMIXALOU 519 F18-34 Female OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 02:52:52 02:52:05
516 194 ATHANASIOS KOSTOPOULOS 516 M35-44 Male OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 02:58:46 02:58:00
517 195 EYAGGELOS PAPADOPOULOS 517 M35-44 Male OLYMPIOI DROMEIS LEPTOKARYAS 02:58:46 02:57:59
518 155 GEORGIOS LIOUSAS 601 M45-54 Male SYLL.MARATH.SERRON 03:12:30 03:12:30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2013-10-15
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
 
1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ 26.21
2. ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 27.33
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΣ ΠΗΛΙΟΥ ‘’ΖΑΓΟΡΙΝ’’ 27.49

Read more...

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΥ ΑΓΩΝΑ 2013

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ (Συνεχής ανανέωση)

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΥ ΑΓΩΝΑ 22/09/2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΕΠΑΙΝΟΙ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

New ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ 4ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝ

  ΕΚΚΙΝΗΣΗ , ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΙΚΟΣ , ΠΑΙΔΙΚΟΣ , ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1 , ΔΙΑΔΡΟΜΗ 2 , ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 , ΔΙΑΦΟΡΕΣ , ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ , ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ , ΑΠΟΝΟΜΕΣ

New ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 4ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝ 3/3/2013

New ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

 New ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΠΑΙΝΟ ΤΟΥ 4ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝ

New ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΠΑΙΝΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ 10ΧΛΜ "ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΓΙΑΛΤΟΣ"

 New ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΠΑΙΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ

New ΔΕΙΤΕ ΤΟ SPOT ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ


Το Διοικητικό Συμβούλιο του Αθλητικού Πολιτιστικού Συλλόγου Δρομέων Πιερίας ''ΖΕΥΣ'' ευχαριστεί θερμά τους χορηγούς του 4ου Ημιμαραθωνίου ''ΖΕΥΣ''

 

Ξενοδοχείο DANAI Oλυμπιακή Ακτή Ν. Πιερίας, τηλ. 2351063830

Ι. ΚΤΕΟ Ν. Πιερίας Βούλγαρη- Παπαγιανούλη control-center 1χλμ Κατερίνης- Νέας - Εφέσσου

Αφοί Τονγιαλίδη Μega - Electrics Λ. Ιασωνίδη 115, τηλ. 2351024174

Οπτικά Αλέξανδρος Πούλιος 25ης Μαρτίου 2 Κατερίνη τηλ. 235139598

Τον κ. Νίκο Κρέμετη ψησταριά ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ στο Δίον Πιερίας, τηλ. 2351053290

Το Γράφημα Δ. Δημάδη 1, τηλ. 2351073765

Επίσης θερμά ευχαριστούμε

Τον κ. Παναγιωτίδη Χρηστο Πρώην Πρόεδρο Ποδοσφαιρικής Ομάδας Δίου για τα μήλα που διέθεσε,

 

Tον κ. Σαμαλή Ιωάννη DELEAR Σαρανταπόρου 5, Κατερίνη, τηλ. 2351075668

 

Την Φρουτοπηγή του κ. Τζήμα Αθανασίου διασταύρωση Κονταριώτισσας και το κ. Παπανάκο Πέτρο Χαραυγής 1, τηλ. 2351028475 για τις μπανάνες που διέθεσαν.

 

 

Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε την Μαρία Πανταζάκη συνεργάτη της εταιρείας HERBALIFE.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ΟΥ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΔΙΟΝ 2012

4/3/2012

Δείτε τα αποτελέσματα του 3ου Ημιμαραθώνιου ΔΙΟΝ

 update 10/3/2012 time 9:03   

O Ισπανός Jessed Hernandez Gispect προσκεκλημένος του ΑΠΣ δρομέων Πιερίας«ΖΕΥΣ» Τα ρεκόρ και τα κατορθώματά του αποτυπώθηκαν και συνεχίζουν να καταγράφονται με ανεξίτηλα χρώματα στην ιστορία του παγκόσμιου αθλητισμού. Πρόκειται για τον Ισπανό Jessed Hernandez Gispect, έναν πρωταθλητή - σύμβολο της παγκόσμιας αθλητικής σκηνής, κάτοχο ρεκόρ σπουδαίων διοργανώσεων ορεινού τρεξίματος ανά την υφήλιο (μεταξύ των οποίων και ο Μαραθώνιος Ολύμπου), ο οποίος θα είναι ο επίσημος προσκεκλημένος του ΑΠΣ Δρομέων Πιερίας «ΖΕΥΣ» κατά την θερινή αθλητική περίοδο. Ειδικότερα, η ιστορική για τη διαδρομή του συλλόγου εκδήλωση – διάλεξη, η ξεχωριστή αυτή μεγάλη γιορτή, για έναν πραγματικά μεγάλο αθλητή, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 26 Ιουνίου και ώρα 20.30, στην αθλητική στέγη του συλλόγου. Το ορεινό τρέξιμο αποτελεί ένα αναπόσπαστο κομμάτι της δραστηριότητας μεγάλης μερίδας μελών του συλλόγου και ο ΑΠΣ Δρομέων Πιερίας «ΖΕΥΣ» με την παρουσία του σπουδαίου πρωταθλητή τιμά και αναδεικνύει απτά, την ιδιαίτερη μέριμνα και φροντίδα του για όλες τις εκφάνσεις των αγωνισμάτων, στα οποία λαμβάνουν ενεργό μέρος τα πολυάριθμα μέλη του.
5η Ετήσια Τακτική Εθελοντική Αιμοδοσία για τον ''ΖΕΥΣ'' ΠΙΕΡΙΑΣ Φίλες και φίλοι, Το μεγαλύτερο δώρο ζωής, να προσφέρουν δηλαδή αίμα καλούνται τα μέλη και οι φίλοι του Αθλητικού Πολιτιστικού Συλλόγου Δρομέων Πιερίας ''ΖΕΥΣ'' στην 5η ετήσια τακτική εθελοντική αιμοδοσία που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015 στο Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης. Ώρες αιμοδοσίας: 9 π.μ έως και 14.00 Δικαίωμα στην αιμοδοσία έχουν όλοι, ανεξάρτητα από το αν είναι μέλη ή όχι. Πρόσβαση στην τράπεζα του συλλόγου έχουν όλοι όσοι δίνουν αίμα αφού ο σύλλογος διαθέτει οργανωμένες καταστάσεις αιμοδοτών. Τέλος συνεργάζεται με όλους σχεδόν τους αιμοδοτικούς συλλόγους του Ν. Πιερίας. Για το Διοικητικό Συμβούλιο Η Υπεύθυνη Κοινωνικού Προγράμματος του συλλόγου Σταυρούλα Ουζούνη
Sunday the 24th. Ρούπελ & Διγενή Ακρίτα γωνία, Τ.Κ.60100, Κατερίνη. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.